Referencie

 

12/2023

S pani Moserovou resp. realitnou kanceláriou AMOS máme výborné skúsenosti. Ako maklérka sa v minulosti pre nás starala o kúpu domu a po rokoch aj o jeho predaj. Celý ponukový a predajný proces bol zorganizovaný veľmi dobre, vždy sme boli informovaní o všetkom, čo sa deje. Inzercia bola rozsiahla, termíny obhliadok boli vždy s maximálnou dochvíľnosťou. Administratívna a právna časť predaja prebiehala tiež hladko a profesionálne. Realitka AMOS je expert na Záhorie, o čom svedčí aj rýchlosť, ako sa nám podarilo predať dom.

Vrelo odporúčame.

Gönczölovci

 


09/2023

So službami realitnej kancelárie AMOS reality sme boli vždy nadmieru spokojní. V minulosti sme využili služby tejto realitnej kancelárie na kúpu nehnuteľnosti a prednedávnom sme opäť oslovili p. JUDr. Moserovú s prosbou o pomoc pri predaji bytu. Určite odporúčame každému, kto má záujem o rýchly a bezproblémový predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Oceňujeme taktiež ochotu a profesionálny prístup.  M. Korponai

 

08/2023

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za pomoc pri predaji domu, ktorému sa p. Moserová venovala na plno a vždy nás informovala o všetkých záležitostiach, ktoré boli pre nás dôležité. Oceňujeme, spoľahlivosť, rýchlosť a príjemné jednanie na vysokej úrovni. 

Rod. Jurovatá 

07/2023

S touto realitnou kanceláriou sme veľmi spokojní. Profesionalita na vysokej úrovni, za nás ok. Rod. Danihelovci

03/2022

Vážená Judr. Moserová, chceli by sme sa Vám poďakovať za Váš prístup pri jednaní s nami a potenciálnymi klientami nielen počas pracovných dní, ale i cez víkend. Už od začiatku sme si všimli Váš profesionálny spôsob jednania, riešenia všetkých situácií, ktoré sa objavovali počas  tohto celého obdobia. Sme presvedčení, že Váš spôsob vedenia týchto stretnutí počas týchto takmer dvoch rokov prispel k úspešnému a pomerne rýchlemu predaju našej chaty. 

Naše poďakovanie patrí aj Vašim šikovným asistentkám.

Želáme Vám i celému Vášmu tímu veľa zdravia a úspechov vo Vašej ďalšej práci. S pozdravom Anna a Karol Pribišovci

12/2021

AMOS reality je skvelá firma pretože:

 - dokonale pozná Záhorie a jeho širšie okolie

-  skvele ovláda procesy na úradoch a vo finančných inštitúciách

- má vynikajúce právnické vzdelanie a skúsenosti

- je dochvíľna a vždy dodrží dohodnutý termín.

Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Mgr. Peter Bielik

04/2021

Я очень благодарен Госпоже Анне за
Профессиональную помощь в покупке квартиры! Всё сделано на высоком профессиональном уровне! Самое лучшее предложение, цена, качество, сроки исполнения, забота и сопровождение сделки!
Рекомендую это агентство всем!
Дмитрий!

02/2021

Dobrý deň,

Chcel by som poďakovať za spoluprácu pani Moserova, som mimoriadne spokojný s vami a vašou slozbou a prístupom k všetkému, odporučil by som každému. Aj nabudúce budem s vami obchodovať, nech sa vám darí a prajem ešte veľa spokojných klientov.

S pozdravom, 

Ognjen Puškić

02/2021

Komplikovanejší predaj bytu na diaľku zo zahraničia v pandemickom období bol pre mňa bezstarostný vďaka profesionalite p. maklérky A. Moserovej. Ústretový prístup, priateľské jednanie. Ďakujem.

Tršťanský
Kupovali sme byt cez realitnú kanceláriu pani Moserovej. S jej službami sme veľmi spokojný. Pomohla nám s vybavením všetkých záležitostí, riešila veci aj mimo pracovnú dobu. Vrelo odporúčame jej služby. 

Uhrinec, Hrúzová

12/2020

Veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup, všetko vybavené včas a informácie poskytnuté aj bez požadovania a v jasnej a zrozumiteľnej forme. Radosť spolupracovať, doporučujem a sám v budúcnosti nepôjdem nikam inam.

Peter

10/2020

Ďakujeme realitnej kancelárii AMOS, JUDr. Anne Moserovej za profesionálny predaj našich nehnuteľnosti. Nehnuteľnosti boli predané v krátkom čase.  Pani makléra je pri predaji k dispozícii osobné, či telefonicky, a vždy s ochotou pomôže vybaviť všetky požadované  veci. Odporúčam všetkým, ktorí chcú predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť , obrátiť sa na AMOS reality.

Ďakujeme za predaj, a hlavne ľudský prístup.

Ľubica a Jozef Gelinger

 

 

 

08/2020

Dobrý deň 

Predaj domu v Kostolišti zvládla tak ako sľúbila a s jej službami sme boli veľmi spokojní ....riešila predaj aj mimo pracovný čas a bola na mobile nonstop ...profesionálny prístup aký realitná kancelária má mať 

Ďakujeme rodina Luknárová

08/2020

Pri predaji domu v Kostolišti postupovala JUDr. Anna Moserová na vysokej profesionálnej úrovni a s ľudským prístupom aj vo svojom voľnom čase. Začo jej veľmi pekne ďakujem a určite s ňou budem spolupracovať aj do budúcna !!!

Realitnú kanceláriu odporúčam

Jana Žilavá 

 

24.09.2019

Dobrý deň, predaj 3-izbového bytu sa vydaril. Prístup pani Moserovej bol na profesionálnej úrovni.
Je to už moja tretia spolupráca a zatiaľ nemá žiadne veľké nedostatky.
Odporúčam služby jej realitnej kancelárie a do budúcna určite budem uprednostňovať obchody práve s pani Moserovou.

Lucius Drahoš10.03.2019

Profesionálny prístup, vyriešenie komplikovaného zosúladenia dvoch hypoték poskytovaných dvomi rôznymi bankami pre dvoch klientov kupujúcich jednotlivé domy s priľahlým pozemkom pôvodne jedného celku s dvomi domami

Alena Jurkovičová

 

06.02.2019

Maximálna spokojnosť. Byt predaný rýchlo, o všetkých postupoch a práci makléra som bol včas informovaný aj mimo úradných hodín a cez víkend.

Mário Ondrejkovič

 

04.02.2019

So službami realitnej kancelárie a konkrétne službami pani Moserovej sme boli veľmi spokojní. Náš domček rýchlo predala, doporučila správne nastavenie  ceny a pripravila všetky potrebné dokumenty. Našej kupujúcej pomohla s vybavením hypotéky. Pani Moserovú a jej realitnú kanceláriu vrelo odporúčame a želáme jej naďalej veľa spokojných zákazníkov.

S pozdravom rodina Dušeková

 

04.02.2019

Dovoľte nám poďakovať za Vašu prácu pri predaji našich domov, rýchle konanie a profesionálny postup pri koordinácii náročných požiadaviek bánk na hypotéky oboch kupujúcich. Srdečná vďaka, 

Alena a Vlado Jurkovičovci

 

25.01.2019

Touto cestou by sme sa radi poďakovali pani JUDr.Anne Moserovej. Sme veľmi spokojný s prácou a službami. Pani Moserová bola vždy ochotná pomôcť, všetko bez problémov vyriešila. Bola ochotná urobiť všetko aj nad rámec svojich povinností a veľmi nám pomohla. Veľmi kvalitne odvedená práca. Určite odporúčam ! 

Katarína Rigová

 

25.01.2019

S predajom bytu sme boli spokojní, všetko prebiehalo bez komplikácií a rýchlo, taktiež sme boli spokojní so službami JUDr. Anny Moserovej. 

Ričovská

 

21.01.2019

Vyjadrujeme sa k spokojnosti o starostlivosť o klienta manželov Mikuličových k rodinnému domu v Stupave. JUDr. Anna Moserová sa v plnom rozsahu starala až do úplného vybavenia predaja rodinného domu s veľkou zodpovednosťou a rôznymi odbornými radami. V budúcnosti ju odporučíme aj iným záujemcom o kúpu nehnuteľnosti. Za starostlivosť a spoluprácu ďakujeme.

Rodina Mikuličová  

 

21.01.2019

Kúpu domu a financovanie som realizovala prostredníctvom realitnej kancelárie a p. A. Moserovej. Týmto ďakujem za pomoc a ich služby vrelo odporúčam.

Ďakujem Lucia F.

 

17.01.2019

Náš byt sme predávala cez realitnú kanceláriu JUDr. A. Moserovej. Predaj sa uskutočnil bez problémov a rýchlo. Z poradenstvom maklérky a servisom realitnej kancelárie sme boli spokojní.

Katarína Halásová

 

25.10.2018

Touto cestou by sme sa radi poďakovali JUDr A. Moserovej za rýchly predaj našej nehnuteľnosti, oceňujeme profesionálny prístup, maximálne nasadenie a kompletný právny servis. Prajeme veľa šťastných klientov do budúcna.

manželia Dvoranovi

 


19.10.2018

S Realitnou maklérkou p. JUDr. Annou Moserovou som pri kúpe bytu bol maximálne spokojný. Profesionálny prístup, ochota, ľudský prístup. Doporučujem služby RK ako aj maklérky.

Juraj Rybár

 

17.10.2018

Ďakujeme Vám za rýchle, bezproblémové, profesionálne jednanie ohľadom kúpy bytu. Veľmi si vážime Váš  ľudský a profesionálny prístup.  S Vašimi  službami sme boli nadmieru spokojní. Veľmi spokojní sme boli aj s Vašom kolegyňkou Zuzkou v kancelárii, ktorá bola k nám veľmi milá.  Ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujeme .

Filípek a Filípková

 

17.10.2018

Vysoko hodnotím profesionálny prístup a jednanie JUDr. Anny Moserovej, ktorá poskytovala službu tzv. krížový obchod (predaj bytu a zároveň kúpa chalupy). Maklérka promptne reagovala, racionálne a s kľudom riešila každú vzniknutú situáciu pri zložitom krížovom obchode. Na požiadanie bola vždy k dispozícii a spoľahlivo dodržiavala termíny čoho som si veľmi cenila. Zároveň preukázala ľudský prístup aj skúsenosť s jednaním s rôznymi typmi ľudí. Doporučujem služby realitnej kancelárie rovnako ako aj maklérky.

Hana Pálková

 

15.10.2018

S realitnou maklérkou p. JUDr. Annou Moserovou sme pri predaji chaty boli veľmi spokojní. Promptne reagovala na naše požiadavky. Profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. Doporučujeme aj iným záujemcom. 

Galbavá

 

10.10.2018

Chcem sa poďakovať pani Moserovej za rýchly predaj bytu. Vážim si jej ľudský a profesionálny prístup a to, ako s prehľadom svoju profesiu vykonáva. Bol som nadmieru spokojný a môžem len odporúčať.

Marek Masarovič

 

27.09.2018

Týmto by som sa chcela poďakovať p. Moserovej a realitnej kancelárii za profesionálny prístup pri kúpe mojej nehnuteľnosti.

Karin Bergerová

 

20.06.2018

Touto cestou by som chcela poďakovať za služby spojené s predajom RD. Oceňujem ústretovosť a profesionálny prístup.

Andrea Zedníčková

 

20.06.2018

V predošlom období ste mi pomohli získať byt v Malackách formou kúpy a zároveň ste mi po pár mesiacoch úspešne sprostredkovala predaj nehnuteľnosti – 2 izb. byt v Malackách. S procesom služieb u oboch obchodov som bol veľmi spokojný, všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov.Ďakujem Vám za všetky služby aj za Vašu znalosť poľského jazyka, čo nám pri obchode značne pomohlo. Vašu kanceláriu budem určite odporúčať.

Adam Hryskiewicz

 

16.05.2018

S prácou realitnej agentúry pani Moserovej sme boli spokojní. Kedykoľvek nám odpovedala na naše otázky a vždy nám bola k dispozícii. Reagovala nám promptne na e-maily a všetky nepredvídateľné situácie, ktorí vznikli v priebehu našej spolupráce, sa snažila vyriešiť. Ďakujem za spoluprácu s pozdravom

Lucia Ondrisková

 

09.05.2018

Našu spoluprácu s realitnou kanceláriou hodnotím veľmi dobre. Bola som spokojná v každom ohľade. Obhliadky nehnuteľnosti boli viac krát a boli vždy načas a odborne vedené. Taktiež som bola veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré boli požadované s predajom nehnuteľnosti. Myslím si, že v prípade potreby by som rada využila Vaše služby.

S pozdravom Bogdalíková Vlasta

 

12.04.2018

Spolupráca s realitnou kanceláriou bola pre nás s manželom od začiatku až po úplný koniec vynikajúca. Konkrétne sa nám venovala JUDr. Anna Moserová, ktorá nás krôčik po krôčiku doviedla až ku kúpe nášho vysnívaného rodinného domčeka. Spolupráca bola bezproblémová, p. maklérka ústretová a promptne vybavila všetko potrebné. Realitnú kanceláriu vrelo odporúčame, nemôžete sa zmýliť!

Mgr. Anna Ružičková, Zohor

 

26.03.2018

Spoluprácu s Vami hodnotím ako vysoko profesionálnu, odborne a skúsenosťami podloženú a s prehľadom v každom detaile. Všetky dohodnuté úkony boli do bodky splnené, všetky prekážky prekonané, práca dotiahnutá do zdarného konca. Zanietený prístup, nekonečná energia a húževnatosť pri Vašej práci Vás predurčujú k trvalému úspechu.
Teším sa na ďalšie obchody s Vami.

Ing. Lucius Drahoš

 

05.03.2018

Touto cestou by som sa Vám chcel poďakovať za pomoc pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti - rodinného domu v katastri obce Zohor. Najmä oceňujem Vašu vytrvalosť pri prekonávaní rôznych výziev, ktoré nás pri uvedenej transakcii postretávali.

Miloš Lipka

 

08.02.2018

Veľmi pekne by som chcela poďakovať pani Anne Moserovej za vybavenie kúpi bytu, ale aj za rýchle vybavenie úveru na byt. Vrele odporúčam. Ešte raz pekne ďakujem.

Bezáková

 

26.01.2018

Týmto by sme chceli vyjadriť veľkú spokojnosť a poďakovanie realitnej kancelárii, hlavne JUDr. Moserovej za vysoko profesionálny prístup, celkovo veľmi dobre zvládnutý obchod a ľudský prístup k našej rodine. Napriek mnohým ťažkostiam a prekážkam, ktoré sa vyskytli v priebehu predaja, bola celá situácia riešená vždy promtne a k našej pokojnosti. Sme radi, že sme dostali odporúčania na JUDr. Moserovú a jej realitnú kanceláriu a samozrejme budeme Vás naďalej odporúčať. Želáme veľa úspešných obchodov a spokojných klientov.

rodina Filová

 

18.01.2018

S procesom predaja rodinného domu v Lozorne a Vami poskytnutých služieb som bola spokojná.

p. Bieleková

 

17.01.2018

S predajom našej nehnuteľnosti cez Vašu realitnú kanceláriu sme boli spokojní, predaj bol rýchly a bezproblémový. Oceňujeme najmä profesionalitu a serióznosť pani Moserovej. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme veľa spokojných klientov.

Janovič

 

16.01.2018

Prostredníctvom Vašej osoby sme dali rýchlo náš byt do ponuky. Po zhodnotení počiatočného nezáujmu o kúpu sme po dohode s Vami reagovali znížením ceny bytu. Následne bolo záujemcov viac. Byt sa podarilo predať pri Vašej spolupráci s druhou RK. Priebeh predaja preto hodnotím pozitívne, na jeho priebeh ste vždy promptne reagovali správnym zhodnotením a ďalším postupom.

Ďakujeme za spoluprácu Vlček

 

12.01.2018

S vašimi službami som bol mimoriadne spokojný, predovšetkým oceňujem rýchlosť a promptnosť pri vybavovaní všetkých dokumentov a prístup k celej veci. Srdečne vám ďakujem a želám veľa spokojných klientov tak ako som ja.

S pozdravom Marek Bielek

 

19.12.2017

Ďakujeme Vám veľmi pekne za poskytnuté poradenstvo ohľadom predaja našej nehnuteľnosti vo Veľkých Levároch. Predaj bol naozaj bezproblémový a rýchly. Oceňujeme Vašu vysokú profesionalitu a prístup ku klientom. Ste naozaj "maklér" na úrovni, ak to môžeme takto nazvať....a určite Vás odporučíme i svojim priateľom. Želáme veľa pracovných úspechov

rod. Králová

 

03.11.2017

Chceli by sme sa srdečne poďakovať realitnej kancelárii, konkrétne pani ANNE MOSEROVEJ, za sprostredkovanie kúpy domu. Veľmi profesionálny prístup, ochota, ľudské jednanie. Pani Moserová bola stále veľmi ústretová, vo všetkom nápomocná a ochotná nám kedykoľvek pomôcť. Určite odporučím všetkým svojim známym a patrí jej naše veľké poďakovanie.

Manželia Ištokoví.

 

06.10.2017

S profesionálnym prístupom p. Moserovej som bol maximálne spokojný.

Radovan Ort Šnep

 

28.09.2017

Spolu s mojou ženou sme boli nadmieru spokojní s Vašou spoluprácou, ktorá sa týkala predaja nášho bytu a kúpi nášho nového bytu v Rohožníku. A taktiež sme spokojní aj ohľadom vybavenia všetkých potrebných dokladov a hypoúveru. Aj týmto sa Vám chceme poďakovať za ochotu a Váš čas.

Ďakujeme Karovičový

 

28.09.2017

Čo sa týka poskytnutých služieb z Vašej strany či už finančných alebo týkajúcich sa samotného predaja hodnotím spoluprácu s Vami pozitívne. Svojim známym by som Vašu realitnú kanceláriu určite odporučil. Prajem Vám veľa úspechov.

spokojný zákazník Igor Husár

 

27.09.2017

Vysoko pozitívne hodnotím profesionálnu prácu, individuálny a osobitný prístup ku klientovi, ako aj vystupovanie JUDr. A. Moserovej, ktorá bola vždy ochotná a pripravená poradiť v ktorúkoľvek hodinu i cez víkend. Túto RK so zárukou serióznosti a spoľahlivosti môžem kupujúcim a predávajúcim len odporučiť. Za spoluprácu ďakujem!

Eva Škorvánková

 

26.09.2017

Bol som spokojný s prístupom ohľadom organizácie predaja môjho bytu vo Veľkých Levároch. Celý predaj prebehol presne tak ,ako sme sa dohodli, oceňujem slušné jednanie a prístup. Ďakujem za spoluprácu.

Milan Šimkovič

 

25.09.2017

Vyjadrujeme sa k spokojnosti o starostlivosť o klienta manželov Mikuličových k rodinnému domu v Gajaroch. JUDr. Anna Moserová sa v plnom rozsahu starala až do úplného vybavenia predaja rodinného domu s veľkou zodpovednosťou a rôznymi odbornými radami. V budúcnosti ju odporučíme aj iným záujemcom o kúpu nehnuteľnosti. Za starostlivosť a spoluprácu ďakujeme.

Rodina Mikuličová

 

22.09.2017

Nakoľko prišlo k rýchlemu a bezproblémovému predaju, som so službami JUDr. Moserovej a realitnej kancelárie spokojná.

Ďakujem Rovná

 

18.09.2017

S prácou realitného makléra JUDr. Anna Moserová sme boli pri kúpe nehnuteľnosti maximálne spokojní. Ihneď po obhliadke bytu bolo naše prvé hodnotenie "wau,asi takto si predstavujeme prácu realitného makléra". Profesionálne vystupovanie voči obidvom stranám, dokonalá znalosť predávanej nehnuteľnosti a prostredia, charizma... Kúpa nehnuteľnosti prebehla hladko, bez akýchkoľvek komplikácií. Sme radi, že náš prvý dojem z realitného makléra bol zásah do čierneho :-). Týmto ešte raz ďakujeme p. Moserovej za jej pomoc pri kúpe našej nehnuteľnosti a určite ju odporúčame ďalším klientom.

Manželia Ďurečkovci

 

12.09.2017

Som s Vami veľmi spokojný, pani Moserová. Profesionálny prístup.

Radovan Ort - Šnep

 

16.08.2017

Zo spoluprácou pri kúpe pozemkov som s p. Moserovou spokojná. Ďakujem za úspešnú spoluprácu.

p. Kanazireva

 

09.07.2017

Veľmi spokojný so službami p. JUDr Anna Moserova .

Ďakujem Jozef Hurbanič

 

29.06.2017

Oceňujem flexibilný prístup, kvalitný servis a pridanú hodnotu p. Moserovej v podobe jej právnického vzdelania.

Miroslav Kopča

 

23.05.2017

Som maximálne spokojný z Vašimi z službami, ktoré ste mi poskytli pri kúpe mojej nehnuteľnosti - domu vo Vysokej pri Morave. Určite Vás budem odporúčať mojim známym a rodine, ak budú kupovať alebo predávať nehnuteľnosti. Hodnotenie z predaja - kúpi : si určite vo Vašom prípade zaslúži plný počet ...... 100% spokojnosti, kvality, flexibility a dôvery !!! Ďakujem Vám za Vašu pomoc.

Jozef Hurbanič

 

23.05.2017

S priebehom predaja sme boli ja , aj môj snúbenec spokojní. S prácou a prístupom realitnej maklérky sme boli milo prekvapení. Nemala problém byť po ruke aj po skončení svojich pracovných hodín. Bola veľmi flexibilná a profesionalita hrá z jej strany vysokú úroveň. V rámci našej spolupráce môžeme charakterizovať úroveň poskytovaných služieb na vysokej úrovni. Veľký prehľad o súčasnej situácii na trhu a vynikajúci odhad ľudí.  Služby danej RK môžeme vrelo odporúčať.

Andrea a Peter

 

09.05.2017

V uplynulom období nám boli zo strany realitnej kancelárie poskytnuté realitné a právne služby vo veci predaja nehnuteľnosti, so spoluprácou sme boli spokojní. Proces predaja, vyhotovenie listín, komunikácia na zahraničnej úrovni vzhľadom na neprítomnosť kupujúceho na Slovensku, prepis energií prebehli k spokojnosti a Vašu kanceláriu môžme v budúcnosti určite odporučiť.

Mária Psotová

 

09.05.2017

Ďakujem veľmi pekne, bola som maximálne spokojná s poskytnutím Vašich služieb ako aj s prístupom.

Denisa Janíková

 

05.05.2017

V mene celej rodiny Vám ďakujeme za spoluprácu.

S pozdravom Zuzana Bednáriková

 

19.04.2017

S pani maklérkou JUDr. Annou Moserovou sme začali spolupracovať pri predaji domu v októbri roku 2014. Napriek jej snahe sa nám nedarilo nájsť vhodných záujemcov o kúpu nášho rodinného domu. Absolvovali sme spoločne množstvo obhliadok, výsledok však neodzrkadľoval jej enormné úsilie . Často sme sa stretávali s nezodpovednosťou a absenciou elementárnej slušnosti potencionálnych záujemcov, ktorí sa poväčšine neunúvali ani oznámiť výsledok svojho rozhodnutia. Pani maklérka ich musela často niekoľkokrát kontaktovať, než dostala konečné vyjadrenie. Stále sme však verili, o čom nás ubezpečovala aj pani Moserová, že všetko je len otázka času a ten pravý kupec ešte len príde. Presne tak sa aj situácia vyvinula, keď prejavili o dom záujem dvaja mladí slušní ľudia, ktorý okamžite po prvej obhliadke vedeli, že naša nehnuteľnosť je to, čo hľadali a tu chcú v budúcnosti žiť a vychovávať svoje deti. Všetko ostatné už bolo v rukách pani maklérky. Najprv sme urobili rezerváciu a následne kúpnu zmluvu. Všetky potrebné dokumenty nám vypracovala rýchlo, bezproblémovo a na vysokej profesionálnej úrovni. Prácu pani Moserovej hodnotíme vysoko pozitívne a jej služby a servis môžeme len a len odporúčať.

Petrikova Eva

 

23.03.2017

Spolupráca s pani JUDr. Moserovou bola veľmi profesionálna, založená na korektnosti a jasne dohodnutých pravidlách. Vždy dokázala pomôcť, poradiť či už zo strany profesionality alebo ľudskosti. Ďakujem za spoluprácu

Tomáš Zajac

 

23.03.2017

Týmto sa vám chceme poďakovať za služby poskytnuté Vašou realitnou kanceláriou.

Jana Hudáková

 

23.03.2017

Proces predaja hodnotím pozitívne, podarilo sa Vám nájsť kupujúcu v krátkom čase a tiež celý predaj prebehol hladko, realitnú kanceláriu môžem teda odporúčať.

Ľ.M.

 

27.02.2017

V predošlom období ste nám pomohli sprostredkovať predaj nehnuteľnosti – 3 izb. byt v Malackách. Naša spokojnosť s realitnou kanceláriou je pochopiteľne vysoká a to nielen vzhľadom k rýchlemu zrealizovaniu predaja, ale aj vďaka komunikácii s Vašou osobou. Vo všetkom ste nám bola nápomocná, reagovala ste promptne a všetky prípadné problémy sme vykomunikovali v dostatočnom časovom predstihu. Naša spoločnosť JASPLASTIK-AUTOMOTIVE, s.r.o. Vám preto ďakuje za Vašu prácu a rovnako aj realitnej kancelárii, v ktorej pôsobíte.

Mgr. Žaneta Bucseková

 

13.02.2017

S prístupom pani JUDr A. Moserovej som bol spokojný. Predchádzajúci majiteľ nehnuteľnosti bola právnická osoba, takže situácia bola komplikovanejšia, ale pani Moserová to profesionálne zvládla a komunikácia, rovnako aj celý proces kúpy nehnuteľnosti boli na vysokej úrovni. Odporúčam a ďakujem.

V. Holík

 

13.02.2017

Chcel by som sa Vám poďakovať za odbornosť, rýchle vypracovanie kúpnych zmlúv a za skvelú komunikáciu pri kúpe nebytových priestorov. Budem sa tešiť na ďalšiu prípadnú spoluprácu, kde sa rád opäť na Vás obrátim. S pozdravom

Rastislav Cigany

 

13.02.2017

S priebehom kúpy a aj poskytnutím služieb Vašej realitnej kancelárie: geodet, zameranie pozemku, servis na Katastrálnom úrade ako aj prípravou podkladov pre banku som bol až nad mieru spokojný, ale za všetko môžem ďakovať iba vám a vašu spoločnosť odporučím každému, koho poznám alebo keď niekto bude niečo potrebovať z oblasti realít.

Ešte raz ďakujem, Pavol Pšenica

 

12.02.2017

S realitnou kanceláriou v zastúpení JUDr. Annou Moserovou sme boli nadmieru spokojní. Už od začiatku jednala profesionálne, príjemné vystupovanie, vysvetlenie všetkých náležitostí ohľadom predaja, podmienok, obhliadky, výborná komunikácia, ústretovosť. Sme radi, že sme si vybrali práve Vás a podarilo sa nám predaj nášho bytu dotiahnuť do úspešného konca a k našej spokojnosti.

Ďakujeme rod. Horečná

 

06.02.2017

Čo sa týka spolupráce s Vašou realitnou kanceláriou, som veľmi spokojná. Naozaj veľmi pekne ďakujem za všetko, či Vaše rýchle oslovenie geodeta, alebo vypracovanie zmlúv ako aj celkovú komunikáciu. Bolo mi potešením spolupracovať s vami. Určite Vás odporučím svojím známym, ak by niečo predávali. Prajem Vám veľa dobrých klientov a osobných i pracovných úspechov.

Malinová

 

12.01.2017

Týmto by som chcela poďakovať za všetky profesionálne poskytnuté služby v realitnej ako aj právnej oblasti, ktoré sme dostali z realitnej kancelárie pri predaji bytu v Malackách. Sme veľmi spokojní, určite ťa už odporúčame ďalej a želáme veľa úspechov v práci.

Majka Baťková a Jožko Škopík

 

05.01.2017

Priebeh predaja bytu v Malackách hodnotím pozitívne, ako kupujúca som bola oboznámená s postupom a všetkými náležitosťami týkajúcimi sa predaja-kúpy bytu zo strany realitnej maklérky.

Soňa Černáková

 

05.01.2017

Chcela by som vyjadriť maximálnu spokojnosť pri kúpe nášho bytu s prístupom JUDr. Anny Moserovej, vždy bola veľmi ochotná odpovedať na všetky moje otázky. Nechýba jej ochota spolupracovať, výborná komunikácia, ústretovosť a veľmi profesionálny prístup. Určite odporúčam a želám veľa spokojných klientov

Michaela Baníková

 

02.01.2017

S realitnou kanceláriou v zastúpení JUDr. Annou Moserovou sme boli nadmieru spokojní. Už od začiatku jednala profesionálne, príjemné vystupovanie, vysvetlenie všetkých náležitostí ohľadom predaja, podmienok, obhliadky, výborná komunikácia, ústretovosť. Sme radi, že sme si vybrali práve Vás a podarilo sa nám predaj nášho bytu dotiahnuť do úspešného konca a k našej spokojnosti.

Ďakujeme rod. Horečná

 

15.12.2016

So službami realitnej kancelárie som bola maximálne spokojná, zo strany pani JUDr. Anny Moserovej bol poskytnutý profesionálny servis po každej stránke.

Gabriela Drinková

 

21.11.2016

Chceli by sme sa poďakovať p. Moserovej za odvedenú prácu pri kúpe nášho prvého bývania. S procesom predaja sme boli spokojní, oceňujeme odborný prístup a rýchle jednanie.

Ďakujeme rod. Kupčuliaková

 

18.10.2016

S procesom predaja sme ako predávajúci spokojní. Ďakujeme za Vašu odvedenú prácu.

Čermáková Mária

 

14.10.2016

Vážená pani Moserová,
týmto by som Vám chcela zo srdca poďakovať za vysoko odborný servis, vždy prejavenú ochotu pomôcť a vysvetliť všetky podrobnosti procesu predaja. Po celý čas ste neúnavne riešili všetky komplikácie zdĺhavého procesu s absolútnou pohodou a profesionalitou. Vďaka Vám si splním v mojom veku sen presťahovať sa z bytu do domčeka. Ak bude v mojej blízkosti debata o realitách, určite odporučím Vašu kanceláriu. Nech sa Vám aj naďalej darí a ostaňte plná energie na prácu ako doteraz !

S úctou, Mlynarovičová

 

05.10.2016

V nasledujúcich riadkoch by som Vám chcel vyjadriť našu spokojnosť s kúpou nehnuteľnosti cez Vašu realitnú kanceláriu. Celý proces kúpi od obhliadky až po ukončenia predaja prebehol aj napriek rôznym okolnostiam hladko bez zbytočných prieťahov. Už na obhliadke bolo vidno že nehnuteľnosť dobre poznáte a v porovnaní s inými RK ste nám ju vedela prijemne odprezentovať a vyznáte sa aj v právnych veciach predaja nehnuteľností..Boli sme spokojní s vašou flexibilitou, odbornosťou, ústretovosťou a rýchlosťou riešenia neočakávaných komplikácií. Do budúcna pri možnom predaji by som určite oslovil Vašu RK ktorú ak to bude možné odporučím aj našim známym. Ďakujem

S pozdravom Hollý

 

04.10.2016

Ďakujeme za služby poskytnuté Vašou realitnou kanceláriou. Ceníme si Vašu profesionalitu, prístup a rýchle jednanie i v komplikovaných situáciách. Ak dovolíte, posunieme kontakt na Vás i našim priateľom a známym, ktorí riešia predaj či kúpu nehnuteľnosti. Aspoň takýmto spôsobom by sme radi vyjadrili našu vďaku.

S úctou rod. Janovičová

 


12.08.2016

Proces predaja prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. So službami realitnej kancelárie  som veľmi spokojná. Vysoko oceňujem profesionálny prístup. Komunikácia s Realitnou kanceláriou bola vždy príjemná a bezproblémová, čo veľmi oceňujem. Som nesmierne spokojná so službami a prístupom.

Dvořáková Andrea

 

17.08.2016

Aj touto cestou ďakujem za spoluprácu pri sprostredkovaní predaja pozemku v Borskom Sv. Jure. Celý priebeh realizácie prevodu nehnuteľnosti a to od prvého tel. kontaktu až po uzatvorenie zmluvy hodnotím ako vysoko profesionálny po všetkých stránkach. Ešte raz ďakujem a ostávam s pozdravom.

Ing. Vladimír Bóry

 

16.08.2016

S predajom s realitnou kanceláriou zavládla spokojnosť.

S pozdravom Fiala

 

11.08.2016

Ďakujeme vám a vašej realitnej spoločnosti za pomoc pri kúpe nášho vysnívaného domčeku. S vašou realitnou kanceláriou ako aj s pani Moserovou sme boli veľmi spokojní vo všetkých stránkach. Pani Moserová bola veľmi milá a ochotná ako aj pri predaji ale aj po. Určite ak bude treba sa do budúcnosti na vás obrátime. Ďakujeme ešte raz.

Ľubica Danihelová

 

28.07.2016

So všetkými poskytnutými službami ohľadne predaja nášho pozemku sme boli veľmi spokojní. Boli nad naše očakávania. Pani Moserová je veľmi milá a šikovná, do dvoch mesiacov našla kupcu a zrealizovala celý predaj, napriek tomu že sme boli v zahraničí a museli sa dokumenty preposielať. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez problémov. Týmto veľmi pekne ďakujeme za pomoc s predajom nášho pozemku a určite by sme využili vaše služby aj v budúcnosti.

S pozdravom Lucia Obuchová

 

25.07.2016

So službami realitnej kancelárie sme boli spokojní. Čo sa týka ponuky/inzercie nášho bytu, obchodného prístupu, či vyhotovenia zmlúv, všetko bolo profesionálne.
Ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

rodina Wlodaszová

 

19.07.2016

Skrátka nadštandard! Kvalifikované služby, milé vystupovanie a pocit, že ste tu naozaj pre nás. Momentálne nikto z rodiny alebo priateľov a známych nepredáva ani nekupuje žiadnu nehnuteľnosť, ale všetkých som informovala o vašej realitnej kancelárii a o prístupe ku klientom.

Marta Štarková

 

15.07.2016

Dobrý deň, kúpa nehnuteľnosti- rodinného domu cez Vašu kanceláriu bola pre mňa pozitívna skúsenosť. Vy, p. Moserová, ste bola vždy ochotná či už s pracovnej stránky alebo osobnej- ľudskej. Veľká profesionalita na strane riešenia všetkých záležitostí ohľadom obhliadky, jednania o cene, stretnutí s predávajúcimi nakoľko išlo o jedného (s dvoch predávajúcich) náročnejšieho predávajúceho, znaleckého posudku, hypotekárneho poradcu nakoľko som nemala svojho (z dôvodu nespokojnosti s predchádzajúcich vybavením ohľadom nehnuteľnosti), poistného špecialistu, zmlúv až po prebratie domu.

S pozdravom Mária Suchovská.

 

15.07.2016

Musím konštatovať, že rýchlosť s akou ste našli kupca - do dvoch týždňov od zadania, bola neskutočná, ako aj celý priebeh predaja bol hladký, promptný, bez akýchkoľvek problémov. Navyše kupec extrémne ústretový, slušný. Určite doporučím Vašu realitnú kanceláriu aj ďalším svojim známym. Prajem veľa úspechov

S pozdravom Xénia Markovičová

 

21.06.2016

Predaj nehnuteľnosti, byt v Rohožníku hodnotím pozitívne, prieťahy v predaji neboli spôsobené realitnou kanceláriou. Komunikácia z realitnou kanceláriou pod vedením p. Moserovej veľmi dobrá. Teším sa na ďalšiu spoluprácu s pozdravom

Šiška

 

19.06.2016

Dobrý deň, pani Moserová!
Chcem sa Vám veľmi, veľmi poďakovať za to, že ste. Som nesmierne vďačná za to, že ste sa ozvali ako prvá z veľa ďalších ponúk realitných kancelárií. Som rada, že som si vybrala práve Vás. Obdivujem Vaše vedomosti, Vaše vystupovanie a hlavne hladký priebeh predaja bytu. Teda hladký priebeh predaja bytu z mojej strany - viem, že za tým je veľa práce z Vašej strany. Všetko prebehlo k mojej veľkej spokojnosti. Kade chodím, tade Vás vychvaľujem a určite Vás budem odporúčať aj mojim známym. Česť Vašej práci. Želám Vám, aby sa Vám darilo ako v práci, tak aj v súkromnom živote.

Vaša oddaná klientka
Marta Štarková

 

09.06.2016

S realitnou kanceláriou pani Moserovej sme spokojní.

Hlavenková

 

25.05.2016

Predaj bytu na Hroznovej prebehol bez problémov za vopred dohodnutých podmienok, k našej spokojnosti. Komunikácia bola počas celého predaja veľmi dobrá a všetko prebehlo hladko.

S pozdravom Píš

 

25.05.2016

Vďaka pani Moserovej bol priebeh kúpy nehnuteľnosti takmer bezproblémový a plynulý. Oceňujem profesionálny prístup, ochotu a flexibilné jednanie. Ako klient hodnotím celkový priebeh pozitívne a spoluprácu s touto realitnou kanceláriou odporúčam. Pekný deň

Moravcová

 

24.05.2016

Predaj prebehol bez problémov a so spoluprácou pani Moserovej sme boli spokojní. Túto skúsenosť určite hodnotíme kladne a je predpoklad odporúčania tejto spolupráce.

Podlipná

 

16.05.2016

Dobrý deň. Chceme kladne reagovať s manželom na sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti. Táto spolupráca zo strany realitnej kancelárie, menovite pani Moserovej prebehla k našej veľkej spokojnosti. Ak budeme v budúcnosti, my alebo niekto z nášho okolia predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, obrátime sa jednoznačne na pani Moserovú. Nakoľko sme s jej profesionalitou, čo sa týka vybavovania úradných dokumentov a zmlúv, veľmi spokojní.

S pozdravom Blaško a Blašková.

 

12.05.2016

Bol som spokojný.

Tomáš Prokop

 

09.03.2016

Dobrý deň.
Rád by som sa touto cestou poďakoval pani Moserovej nie len za príjemnú spoločnosť ale aj zato, že všetko prebehlo presne podľa dohody s excelentným prístupom.

Ďakujeme :D Hrasko